Zespół Szkolno-Przedszkolny

 

Z okazji Dnia Ziemi nasze przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych strażników przyrody:

🧹 Dbały o czystość – wspólnie posprzątaliśmy teren wokół przedszkola.

🦊 Poznawały las – dzięki pokazowi Mobilnemu Planetarium odkryły tajemnice leśnych zwierząt i roślin.

🌿 Uczyły się ekologii – wiemy już, jak małe gesty ratują świat!

Jesteśmy dumni z naszych małych pomocników. Brawo! 💚👏