Z okazji Dnia Ziemi nasze przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych strażników przyrody:
🧹 Dbały o czystość – wspólnie posprzątaliśmy teren wokół przedszkola.
🦊 Poznawały las – dzięki pokazowi Mobilnemu Planetarium odkryły tajemnice leśnych zwierząt i roślin.
🌿 Uczyły się ekologii – wiemy już, jak małe gesty ratują świat!
Jesteśmy dumni z naszych małych pomocników. Brawo! 💚👏