Z przyjemności informujemy, że uczennica naszej szkoły Nadia Plebanek wzięła udział w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-informatycznego InstaLogik, zdobywając tytuł Finalistki.
Konkurs InstaLogik to prestiżowe wydarzenie skierowane do uczniów zainteresowanych matematyką oraz informatyką, rozwijające umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Osiągnięcie Nadii jest dowodem jej zaangażowania i systematycznej pracy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.