Wiosna zawitała do naszej świetlicy w wyjątkowo barwny i inspirujący sposób. Podczas zajęć pod hasłem „Kolorowa wiosna w ruchu” uczniowie wyruszyli w fascynującą podróż, odkrywając tajemnice tej niezwykłej pory roku.
Czytaj więcej: Kolorowa wiosna w ruchu – twórcza podróż naszych uczniów.
W dniu 18.03.2026 roku dzieci z przedszkola oglądały przedstawienie teatralne pt.,,Przygoda w jaskini lwa". Dzieci chętnie i aktywnie oglądały spektakl. Dowiedziały się, że prawda zawsze zwycięża, a kłamstwo nie popłaca.
Podczas warsztatów z Ani - Mani pt. „Czy chemia może być eko?” dzieci miały okazję przekonać się, że nauka może być ciekawa i przyjazna środowisku.
Dzieci z klas 1–3, chcąc pożegnać zimę i z radością powitać nadchodzącą wiosnę, przygotowały kolorowe i pyszne desery.