Zespół Szkolno-Przedszkolny

Z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy 5a przygotowali okolicznościową akademię.

Przybyli na nią wszyscy uczniowie naszej szkoły oraz przedszkolaki ze swoimi opiekunami. Zaprezentowany program artystyczny składał się z informacji poświęconych okolicznościom podpisania i znaczeniu tego wydarzenia przeplatanych wierszami i piosenkami. Prowadzący akademię nawiązali także do, przypadającego w przededniu święta Konstytucji 3 Maja, Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Na zakończenie grupa dziewczynek w składzie: Olivia Płaneta, Emilia Dyja, Gabriela Biel i Aneta Miś wykonały przygotowany specjalnie na tę okazję „Taniec z flagą”.