Przedszkolaki podczas obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z okazji obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Mają przedszkolaki wzięły dział w akademii. Z wielką uwagą wysłuchały piosenek i wierszy, a także z całą społecznością szkolną odśpiewały hymn Polski.