W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Ekoludek”, w którym uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem.
Dzieci przygotowały wyjątkowe prace z materiałów przeznaczonych do recyklingu, udowadniając, że rzeczy pozornie niepotrzebne mogą otrzymać drugie życie.
Każda praca została doceniona i nagrodzona, ponieważ wszystkie były wyjątkowe i zasługiwały na uznanie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególne brawa kierujemy do zwycięzców konkursu! Dziękujemy za udział i promowanie postaw ekologicznych.