Zespół Szkolno-Przedszkolny

 

 DYŻURY NAUCZYCIELI DO KONTAKTU

Z RODZICAMI I UCZNIAMI

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

 

L.p.

Imię i nazwisko

 

Terminy dyżurów

1

Bała Daniel

 

Poniedziałek 8.00 – 8.45

2

Bałaska - Giża Jadwiga

 

Poniedziałek 11.00-11.30

3

Biga Małgorzata

 

Poniedziałek 12.45 – 13.30

4

Bigos Edyta

 

Wtorek 11.45 – 12.30

5

Cieślikowska Agata

 

Poniedziałek 10.45 – 11.30

6

Ćwiklińska Barbara

 

Piątek 8.55 – 9.40

7

ks. Dyrlik Krzysztof

 

Poniedziałek 9.50 – 10.35

8

Garbowska Katarzyna

 

Czwartek 8.55 – 9.40

9

Gładysz Marzenna

 

Wtorek 9.50 – 10.35

10

Hajda Anna

 

Środa 8.00 – 8.45

11

Korman Lucyna

Czwartek  14.30 – 15.15

 

12

Limanowska Barbara

Środa 9.50 – 10.35

 

13

Łątka Joanna

Wtorek 12.45 – 13.30

 

14

Michalik Paweł

 

Wtorek 13.40 – 14.25

15

Michalska Elżbieta

 

Środa 10.45 – 11.30

16

Miłkowska Edyta

 

Środa 11.30 – 12.30

17

Mucha Magdalena

 

Wtorek 9.00 – 9.45 (co 2 tygodnie)

18

Muter Lucyna

 

Czwartek 10.45 – 11.30

19

Ochał Marcin

 

Czwartek 11.45 – 12.30

20

Parcianko Mariusz

 

Środa 8.00 – 8.45

21

ks. Płatek Paweł

 

Środa 12.45 – 13.30

22

Przęczek Dorota

 

Czwartek 14.50-15.35

23

 

Rajczyk Maria

Czwartek 8.00 – 8.45

24

Rejkowicz Bożena

Piątek 12.45 – 13.30

25

Sępek Anita

Poniedziałek 11.00 – 11.30

 

26

Sak Lidia

Wtorek 11.45 – 12.30

 

27

Salamon Estera

Wtorek 11.45 – 12.30

 

28

Słowik Krystyna

 Poniedziałek 11:00 - 11:30

Wtorek 11:00 - 11:30

(co drugi tydzień)

Środa 10:20 - 10:50

Czwartek 9:00 - 9:30

29

Smosna Małgorzata

Wtorek 9.50 – 10.35

 

30

Stępień Agnieszka

 

Poniedziałek 11.45 – 12.30

31

Surus Ewa

 

Środa 10.45 – 11.30

32

Szuba Agnieszka

 

Poniedziałek 9.50 – 10.35

33

Świątek Wioleta

 Poniedziałek 11:00 - 11:30

Wtorek 11:00 - 11:30

(co drugi tydzień)

Środa 10:20 - 10:50

Czwartek 9:00 - 9:30

 

34

Tomasiewicz Beata

 

Poniedziałek 9.50 – 10.35

35

Witek Magdalena

 

Poniedziałek 10.45 – 11.30

36

Węgrzyn – Bryndal

Elwira

Środa 12.30 – 13.30

37.

Żesławska Edyta

Piątek 7.30 – 8.30